ما به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت فر ترکیه در ایران با تجربه بیست و دو ساله در زمینه واردات قطعات الکتریکی و تاسیسات افتخار دارد، محصولات فر ترکیه را با استاندارد های TUV ، CE و گواهینامه کیفیت VDE از آلمان، با هدف بالا بردن سطح کیفیت تولیدات داخلی و دارا بودن بهترین کیفیت، در اختیار تولید کنندگان و مصرف کنندگان محترم ایرانی قرار دهد.

شرکت فر با استفاده از بهترین مواد اولیه مانند، استیل ۳۰۴ اروپا، MGO ساخت انگلستان یا آمریکا و سیم کروم نیکل ساخت کانتال سوئد و یا رسکال فرانسه محصولات خود را تولید نموده است و با ضمانت کیفیت یک ساله، محصولات خود را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

شرکت فر، در سال ۲۰۰۴ در منطقه صنعتی آنکارا تاسیس گردیده  و در سال ۲۰۰۹ با احداث کارخانه مجهز و مدرن در منطقه صنعتی مانیسا در نزدیکی استانبول، با افزودن مساحت زیر خط تولید خود به ۵۸۰۰ متر مکعب و با استفاده از تجهیزاتی با بالاترین تکنولوژی روز و تکنسین های مجرب، خدمات خود را ارائه می دهد.

شرکت فر، یکی از تولید کنندگان اصلی  و شناخته شده، بازار فن آوری تولید المنت های حرارتی در ترکیه، اروپا، امریکا جنوبی و خاور میانه می باشد. محصولات این شرکت قابل استفاده در لوازم خانگی و صنایع بزرگ و کوچک کشور می باشد و شامل المنت مخازن آب گرم و روغن داغ، ماشین لباسشویی، المنت میله ای،  آشپزخانه های صنعتی، المنت سرخ کن های صنعتی، المنت کویل، المنت سرد خانه، آبگرمکن، سماوری، المنت فر، توستر ، باربیکیو می باشد.

درحال حاظر کارخانه فر با دارا بودن خطوط تولید مجهز و با فن آوری بالا و دستگاه های تست پیشرفته قادر به ارائه تولید انبوه المنت های حرارتی پیچیده، مانند المنت  ماشین لباسشویی مجهز به سنسور NTC، برای استفاده فعالان صنعت لوازم خانگی و مصرف کنندگان صنعتی می باشد.

 

شرکت ما  آمادگی خود را جهت تولید و واردات کلیه المنت های سفارشی شما در انواع مختلف اعلام می نماید. جهت مشاوره و سفارش با ما تماس حاصل نمایید.. تماس با ما